Wraz z rosnącą liczbą osób sięgających po naturalne leki na bazie ekstraktów roślinnych w celu poprawy swojego zdrowia i samopoczucia, czemu nie sięgnąć po nie także w celu poprawienia swojej urody? Mezoterapia to technika odmładzania, w której zastrzyki z witamin, enzymów, antyoksydantów i ekstraktów roślinnych odmładzają i napinają skórę, poprawiają jakość włosów, a także usuwają nadmiar tłuszczu.
Mezoterapia znacząco poprawia kondycję i wygląd skóry
Mezoterapia to zabieg medycyny estetycznej, który stymuluje regenerację komórek poprzez przenikanie różnych składników aktywnych w celu uzyskania jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Można go wykonywać na twarzy, aby nadać jej odmłodzony wygląd lub na różnych obszarach ciała, aby wymodelować sylwetkę.
Mezoterapia igłowa twarzy to bardzo popularny zabieg odżywiający skórę. Celem terapii jest poprawa metabolizmu komórkowego, pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny oraz poprawa mikrokrążenia. Mezoterapia igłowa zapewnia prawidłowe odżywienie skóry, a wykonywana na twarzy, szyi i dekolcie ma na celu poprawę struktury skóry i zatrzymanie wody.
W jakim celu stosuje się takie leczenie?
Mezoterapię wykonuje się w celu poprawy sylwetki, włosów, zmniejszeniu cellulitu i nie tylko. Stosuje się różne preparaty, aby pobudzić produkcję kolagenu i stworzyć zdrowo wyglądającą skórę i włosy.
- Mezoterapia nawilża, odmładza i napina skórę,
- regeneruje i odbudowuje skórę,
- chroni skórę,
- poprawia blask i nawilżenie skóry,
- odbudowuje skórę,
- łagodzi trądzik i blizny,
- daje natychmiastowy “efekt wow”.
Mezoterapia twarzy może być stosowana w celu:
- spłycania zmarszczek,
- rozjaśniania poszarzałej cery,
- usuwania przebarwień,
- leczenia trądziku,
- rozjaśniania blizn po-trądzikowych.
Mezoterapia ciała może:
- znacznie zmniejszyć cellulit,
- usunąć lub rozjaśnić rozstępy,
- zwalczyć wypadanie włosów,
- zredukować tkankę tłuszczową.
Odpowiednie substancje lecznicze są wstrzykiwane dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, przez nieprzepuszczalną barierę naskórkową. Zapewniają odżywianie obszarom zmęczonym i dotkniętym niechcianymi zmianami.