Peeling kawitacyjny w domu – jaki kupić?

 Peeling kawitacyjny pozwala oczyścić, pielęgnować i wygładzić skórę twarzy. Znakomicie rozjaśnia przebarwienia, złuszcza, pomaga w walce z trądzikiem i wspiera wchłanianie się składników aktywnych z kosmetyków. Warto spróbować, bo efekty będą naprawdę spektakularne! Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu wybrać?

Peeling kawitacyjny – profesjonalna pielęgnacja na co dzień

Na rynku nie brakuje urządzeń, które pozwolą wam wykonywać peeling kawitacyjny w domu. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim na tryby oczyszczania, częstotliwość wibracji, wodoodporność, a także na ultradźwięki i jonoforezę – to podstawa działania. Urządzenie powinno być poręczne i bezprzewodowe. Będziecie mogli zabrać je ze sobą wszędzie, by codziennie móc dogłębnie oczyszczać twarz!

Peeling kawitacyjny – opinie efekty

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego! Dzięki regularnemu stosowaniu skóra staje się promienna i pełna blasku. Codzienny zabieg pozwala na pozbycie się martwego naskórka, zaskórników i rozjaśnienie przebarwień. Cera stanie się bardziej elastyczna i jędrna, a stosowana pielęgnacja będzie przynosić bardziej widoczne efekty.

Peeling kawitacyjny – efekty uboczne

Regularnie stosowany peeling kawitacyjny w domu nie powinien przynieść żadnych skutków ubocznych. Pamiętajcie jednak, aby wcześniej dokładnie zmyć makijaż, a skórę zwilżyć substancją przystosowaną do kawitacji, na przykład solą fizjologiczną. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.