Sonoforeza – co daje?

Problemem w codziennej domowej pielęgnacji jest to, że nie zawsze działa ona tak, jak powinna. Chodzi głównie o ograniczony zasięg kosmetyków, które po zaaplikowaniu nie docierają do głębszych partii skóry, lecz działają dość powierzchownie. Jak sobie z tym poradzić? Skuteczne jest korzystanie z urządzenia do oczyszczania twarzy, czyli połączenie peelingu kawitacyjnego z sonoforezą. Co to za zabieg?

Sonoforeza inaczej nazywana jest masażem ultradźwiękowym. Za sprawą urządzenia emitującego fale o wysokiej częstotliwości zwiększa się przepuszczalność błon komórkowych, aktywuje się metbolizm, a komórki oddychają. Lepsze ukrwienie pozytywnie wpływa na wygląd, ale też samopoczucie.

Sonoforeza – wskazania

Zastanawiasz się, czy zabieg jest dla Ciebie? Wskazania do sonoforezy to przede wszystkim nawilżenie suchej, łuszczącej się skóry, leczenie trądziku pospolitego i różowatego, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, regeneracja, stymulacja pracy mięśni, spłycenie zmarszczek. Jak widzisz jest to szeroki wachlarz, do którego warto dodać właściwości regenerujący i odprężające. Korzyści z sonoforezy są wszechstronne!

Sonoforeza – efekty

Zabieg jest bardzo przyjemny, a jakie są jego efekty? Po sonoforozie skóra szybciej się regeneruje, mięśnie twarzy się rozluźniają, zmniejsza się widoczność blizn oraz zmarszczek. Skóra jest dotleniona, a dzięki temu świeża, zdrowa i piękna. Ty czujesz się zadbana i zrelaksowana. W swoim domowym SPA masz wszystko na wyciągnięcie ręki.

Sonoforeza – opinie

Opinie o sonoforezie potwierdzają to, co piszemy wyżej. Wiele osób dostrzega poprawę wyglądu skóry na twarzy i ciele. Złagodzone zostają zmiany trądzikowe, cienie pod oczami, cellulit – w wyniku rozbicia złogów tłuszczowych. Dla podtrzymania efektów zalecane jest regularne wykonywanie sonoforezy najlepiej w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *