Szczoteczka soniczna do twarzy – gdzie kupić?

szczoteczka soniczna bpure beautifly

Każda kobieta marzy o perfekcyjnej cerze i robi wszystko, by jak najdłużej była pełna młodzieńczego wigoru i blasku. W tym celu niezbędna jest odpowiednia, codzienna pielęgnacja skóry kosmetykami oraz stosowanie zabiegów upiększających w salonie kosmetycznym lub w domu. Do tych domowych niezbędna może okazać się szczoteczka soniczna do twarzy. Gdzie taką kupić?

Tak naprawdę szczoteczka soniczna do twarzy dostępna jest w każdym z popularnych marketów z kosmetykami lub małym sprzętem elektronicznym. Sęk w tym, że nie zawsze wiemy, którą z nich wybrać.

Szczoteczka soniczna do twarzy – co daje?

Urządzenie służy przede wszystkim do dokładnego oczyszczenia twarzy – z pozostałości po makijażu, martwego naskórka oraz sebum. Dzięki nawet kilkuset obrotom na sekundę, szczoteczka działa skuteczniej niż mycie twarzy dłońmi. Dzięki myciu twarzy szczoteczką, zyskujemy promienną i doskonale oczyszczoną cerę.

Szczoteczka soniczna do twarzy – jaką wybrać?

Warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów – wielkość, wodoodporność i sposób zasilania. Dobrze jest sprawdzić, czy szczoteczkę soniczną do twarzy będzie można używać pod strumieniem bieżącej wody oraz czy jest ona bezprzewodowa – ułatwi nam to jej użytkowanie. Zwróćmy też uwagę na czas potrzebny do pełnego naładowania szczoteczki oraz dostępność wymiennych głowic.

Szczoteczka do twarzy – opinie dermatologa i użytkowniczek

Dla wielu kobiet szczoteczka soniczna do twarzy to niezbędny gadżet codziennej pielęgnacji – efekty widać już nawet po dwóch tygodniach regularnego stosowania. Jeśli jednak zmagamy się z problemami skórnymi na twarzy, warto przed zakupem szczoteczki poznać opinie dermatologa – istnieje wówczas ryzyko, że w naszym przypadku stosowanie takiej szczoteczki nie jest wskazane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *