Zadbaj o siebie! Piękne paznokcie z lśniącą płytką

Piękne paznokcie to domena zadbanej kobiety. Nie da się ukryć, że to właśnie dłonie tworzą jeden z kilku elementów, składających się na pierwsze, dobre wrażenie. Przede wszystkim dłonią witamy się, zakańczamy spotkania oraz gestykulujemy. To właśnie dlatego warto zadbać o swoje paznokcie bowiem są one ciągle pod obserwacją innych osób. Piękne, pomalowane ze lśniącą płytką, to jedna z wielu wizerunkowych cech kobiety dbającej o siebie. Jak zatem wykonać poprawnie manicure? Czy faktycznie musisz wydawać krocie na wizyty u kosmetyczki aby posiadać piękne paznokcie ze lśniącą płytką?

 

Sposób na poprawny manicure

Każda z nas chce o siebie dbać, a zdrowe paznokcie, bez odpryśniętego lakieru, z powycinanymi skórkami, pięknie pomalowane, potrafią znacznie poprawić nasz humor. Nie tylko, bowiem sprawiają, że czujemy się zadbane a w oczach innych jesteśmy kobietami z klasą. Niezależnie od tego, czy wolisz dbać o swoje paznokcie u kosmetyczki, czy też w domu, powinnaś wiedzieć jak wygląda sposób wykonania poprawnego manicure. To naprawdę nic trudnego, zabieg zajmuje kilkanaście minut a Ty cieszysz się przez następne kilka tygodni cudownym efektem. Poniżej przedstawiamy Ci kilka kroków, a dzięki ich regularnemu powtarzaniu, dojdziesz do perfekcji w wykonaniu domowego manicure.

 

Zmyj stary lakier

Po pierwsze musisz oczyścić płytkę swojego paznokcia z pozostałości po starym lakierze. Warto zastosować tu zmywacz do paznokci, który nie zawiera w swoim składzie acetonu bowiem potrafi on zniszczyć naszą płytkę.

 

Piłowanie paznokcia

Ta czynność dla wielu kobiet wydaje się zbyt trudna aczkolwiek im częściej będziemy to robić tym szybciej staniemy się perfekcjonistkami. Piłowanie to nic innego jak nadawanie kształtu naszym paznokciom. Na samym początku skróć je do ulubionej długości. Nie zapomnij o piłowaniu po bokach ponieważ to pozwoli Ci optycznie wydłużyć płytkę. Zaleca się aby piłowanie wykonywać papierowym pilnikiem, ceramicznym zamykać płytkę a polerką zakańczać cały proces.

 

Wycinanie skórek

Przed podjęciem się wycięcia skórek, musisz je zmiękczyć. Pomoże Ci w tym specjalny produkt bądź ciepła woda z oliwą, w której zaleca się abyś przez kilka minut potrzymała dłonie. Kiedy skórki będą wystarczająco zmiękczone, za pomocą drewnianego patyczka zacznij je powoli odsuwać. Następnie czeka Cię wycinanie cążkami, ale nie rób tego zbyt głęboko bowiem łatwo tu o uszkodzenie macierzy. Bądź ostrożna a po wszystkim posmaruj swoje dłonie oliwą.

 

Malowanie paznokci

Zapewne najprzyjemniejsza część całego zabiegu, ale pamiętaj! Zanim zaczniesz ich malowanie, umyj ręce! Przede wszystkim płytka musi być całkowicie sucha a w tym celu odtłuść ją wacikiem, który wcześniej możesz nasączyć w zmywaczu do paznokcie bądź specjalnie do tego dedykowanym produkcie. Kolejnym krokiem jest nałożenie na paznokcia bazy pod lakier, która spowoduje, że efekt będzie trwalszy. Nałóż pierwszą warstwę lakieru a kiedy ta przeschnie, zrób to jeszcze raz celem zwiększenia intensywności koloru. Chcąc utwardzić lakier i nadać mu cudownego blasku, możesz zakończyć zabieg nałożeniem na paznokcia specjalnego topu. Jak możesz zauważyć to zaledwie kilka prostych kroków, które spowodują, że Twoje ładne paznokcie będą olśniewać wyglądem. Dzięki umiejętności wykonania manicure zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz pieniędzy na wizyty u kosmetyczki. Natomiast my mamy dla Ciebie jeszcze prostsze rozwiązanie!

 

Piękne paznokcie z Beautifly

Zestaw do manicure na podstawie powyższych kroków może przerażać niektóre osoby. Zabieg wydawać by się mógł trudny oraz pracochłonny. Dodatkowo można stwierdzić, że nie wykonamy go zawsze i wszędzie, a przecież zadbane dłonie należy mieć zawsze! Z miłości do kobiecego piękna, Beautifly oferuje swoim klientom poręczne urządzenie, dzięki któremu wykonanie manicure staje się o wiele prostsze. Pen Manicure pozwala Ci na kształtowanie konturu paznokcia, jego wyrównanie, wygładzenie oraz polerowanie. Cztery tryby pracy zamknięte w jednym urządzeniu, które dodatkowo zostało wyposażone w lampkę LED umożliwiającą dokładną weryfikacje obszaru Twojej pracy. Nie da się ukrywać, że lekkość oraz poręczność naszego produktu pozwoli każdej kobiecie zadbać o swoje paznokcie w każdej sytuacji. Wykonanie pełnego manicure nigdy nie było tak proste. Posiadając nasze urządzenie, już nigdy nie powiesz, że nie potrafisz zadbać o wygląd swoich dłoni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.