Mikrodermabrazja diamentowa – jak wykonać?

mikrodermabrazja
Gdy myślisz o zabiegu mikrodermabrazji diamentowej, to wyobrażasz sobie profesjonalną pielęgnację w salonie urody? Kiedyś faktycznie była ona wykonywana wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, ale dzisiaj każdy może poddać się zabiegowi w zaciszu własnego domu. Zobacz, jak ją wykonać.

Urządzenia i kosmetyki do mikrodermabrazji

Jeżeli planujesz wykonanie mikrodermabrazji diamentowej w domu to zacznij od zakupienia odpowiednich kosmetyków i potrzebnego sprzętu. Sprawdź w tym celu ranking urządzeń do mikrodermabrazji i poczytaj opinie. Kompaktowe urządzenia przeznaczone do użytku prywatnego, są intuicyjne i wygodne w obsłudze. Aparat zabiegowy wytwarza podciśnienie, które zasysa skórę – samodzielnie decydujesz o mocy zasysania, a pełna kontrola pozwala Ci indywidualnie traktować każdą część twarzy z osobna (nos, policzki, czoło, brodę). Dzięki temu mikrodermabrazja w domu jest bezpieczna i przyjemna.

Przebieg mikrodermabrazji diamentowej

  1. Usunięcie makijażu i dokładne oczyszczenie skóry twarzy.
  2. Wykonaj delikatny masaż twarzy, który pobudzi krążenie krwi.
  3. Wykonaj zabieg, ścierając krok po kroku kolejne partie martwego naskórka z każdej części ciała poddawanej mikrodermabrazji diamentowej.
  4. Powtórz czynność, w zależności od potrzeb od 5 do 15 razy.
  5. Zastosuj maskę natleniającą i odżywczą. Dbaj o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Mikrodermabrazja – efekty

Jakie są efekty mikrodermabrazji diamentowej? Przy założeniu, że korzystasz z dobrych urządzeń i kosmetyków do mikrodermabrazji, a potem podtrzymujesz efekty odpowiednią pielęgnacją (nawilżanie) to zauważysz redukcję trądziku, wyrównanie kolorytu skóry, spłycenie zmarszczek i blizn. Mikrodermabrazja diamentowa to także odmłodzenie, uelastycznienie, odświeżenie i wzmocnienie skóry w wybranej partii ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.